У складній ситуації знаходиться Джош Норман, якого останнім часом стали турбувати синдроми галюцинації. Чоловік кілька років тому відвідував лікаря, але вирішив відновити курс лікування у психотерапевта. Дивина полягала в тому, що чоловік виразно сприймав своє душевне захворювання, і нещодавно дізнався про приїзд у місто брата – телевізійного актора, не йде з ним на контакт. Намагаючись вилікуватися, пацієнт сподівається відновити відносини з Крейгом – вони не спілкувалися тривалий час.

Записавшись на прийом, Джош побачив у доктора можливість зцілення від недуги, з якими самостійно впоратися не міг. Спеціалістка зацікавилася хворим, намагаючись віддати весь накопичений досвід, і час психічнохворому хлопцеві. Це була чарівна, і досить відповідальна жінка – вона уважно вела обстеження, радячись з колегами. Дівчина подобалася пацієнту, але звик у всьому сумніватися, він був не впевнений в реальності своєї закоханості. Одного разу в її квартиру навідався Крейг, стурбований станом здоров’я родича.

Звичайно, чарівний артист зачарував Емілі Милбертон, у них стрімко почалися романтичні стосунки. Лікар помічає за ним чимало проблем… Фільм Мурахоїд (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Брайан Шофілд
В ролях: Закарі Куінто, Дженні Слейт, Шейла Vendes, Джон Хемм, Тоня Пинкинс, Дейл Соулс, Марін Айрлэнд, Пітер Гроц, Хасінто Тарас Ріддік, Стівен Шнецер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress