Фільм Мустанг (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Доля Романа Коулмана складається дуже непросто, він потрапляє в складну ситуацію і в результаті опиняється в колонії, розташованій на землях штату Невада. Неприємний факт призводить до цілої низки сумних наслідків, що доставляють важкі душевні переживання. Дружина не бажає продовжувати спілкування з ув’язненим і розриває подружні взаємини. Дочка теж відрікається від оступився батька, який не зумів зберегти шлюб. Незабаром урядова служба вирішує протестувати незвичайну реабілітаційну програму, спрямовану на перевиховання злісних злочинців. Ув’язнені, що потрапили в число випробовуваних, змушені займатися прирученням необ’їжджених, диких мустангів.

Коні володіють крутою вдачею, схожим з характером своїх наставників, тому робота має бути складна. Роман-дуже запальний, не стриманий чоловік, який не вміє контролювати спалахують емоції. Він намагається втихомирити скакуна, проявляючи неприборканий гнів, бажаючи залякати примхливу тварину. Фільм Мустанг (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Однак подібний підхід загрожує серйозними неприємностями, що не дають бажаного результату. Мудрий старий радить чоловікові приборкати свою ненависть, а потім приступати до виховання коня.

Режисер: Лор де Клермон-Тоннер
В ролях: Маттіас Шонартс, Джейсон Мітчел, Брюс Дерн, Гідеон Адлон, Конні Бріттон, Джош Стюарт, Thomas Smittle, Keith Johnson, Ноель Гульеми, James Mcfarland


загрузка...