Фільм Мутант (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой фільму «Мутант» хлопець на ім’я Пак Ку. Багато люди бідують, і вони здатні на багато чого лише б заробити собі на життя. Саме в такій складній життєвої ситуації виявляється Пак. Хлопцеві не на що купити собі їжу, і він не в змозі знайти собі роботу. Перебуваючи у відчаї Пак вже готовий піти на злочин, але йому підвернувся легкий спосіб заробити не погані гроші. Одна медична компанія шукає добровольців, щоб випробувати на них свій новий медичний препарат. За це вони платять хороші гроші. Пак звичайно не втратив такої можливості і погодився бути «Піддослідним кроликом».

Він почав приймати ліки і через кілька днів він зрозумів, що воно має побічні дії. Голова Пака стала все більше схожим на риб’ячу, хоча тіло залишалося незмінно. Спочатку його це дуже налякало, але потім, коли він став цікавити людей і ЗМІ він зметикував, що на своєму новому образі можна не погано заробити. Він став справжньою зіркою телебачення, про нього писали всі газети і всі хотіли сфотографуватися з людиною мутантом.

Але як виявилося пізніше у цієї сторони медалі теж є свої мінуси. Як складеться подальше життя мутанта, побачимо з фільму. Фільм Мутант (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Квон О-гван
В ролях: Чи Гван-су, Чи Чхон-хі, Пак По-ен, Чан Гван, Чи Бен-джун, Кім Хі-он, Чон Ин-гі, Мен Ге-нам, Чхве Джі-хо, Про Чхан-ген


загрузка...