загрузка...


Історія слідує за підлітком Джеком Бенсоном. Джек знаходиться на полюванні за своєю матір’ю, і він виявляє, що вона постійно була в сусідньому Гридд-хаусі. «The Griddle House» — це чарівна цілодобова закусочна, яка служить для комфортного живлення для тіла і душі. Спочатку це дуже популярна п’єса, цей теплий святковий фільм, що приходить на батьківщину, сподобається широкій і різноманітній аудиторії. Історія йде за поворотами підлітка Джека Бенсона, який проживає в будинку Грідда в 1995 році. Джек полює за своєю матір’ю, після того, як він дізнається про своє «сьогодення» минуле.

Він виявляє записку, написану його справжньою матір’ю, і дізнається, що вона живе в найближчому будинку Гриддла. Озброєний списком питань, він упевнений, що знайде жінку, яка народила його». По мірі того, як його розслідування прогресує, він стикається в закусочній — безглуздими і прекрасними людьми, і в кінцевому рахунку, стикається з самим собою. Тепер в його голові стоїть тільки одне питання: що вона тут робить? Фільм М’ясна лавка (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вона починає пильно спостерігати за мамою. Джеку потрібно поводитися гранично обережно і діяти дуже незвично. Але, саме така «гра в шпигунів» допоможе йому трохи стати дорослішими і осмислити деякі життєві істини.

Режисер: Пол Томберелло
Актори: Ембер Бенсон, Харизма Карпентер, Клер Крамер, Мігель А. Нуньєс мол., Пол Родрігес, Вільям Сендерсон, Алекс Шеффер, Коннор Дель Ріо, Джошуа Чайлдз, Джеремі Чайлдз

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress