Фільм На березі мрії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кінець 90-х років двадцятого століття. Молодий хлопець Володимир повертається на рідну землю після війни в Чечні. Як відомо, війна не щадить нікого, він бачив, як гинуть товариші, як страждає і мучиться народ. Герою драми «На березі мрії» до мирного життя повернутися не так легко — душевні і тілесні рани не дають забути страшні дні. Одного разу Володимир зустрічає маленьку семирічну дівчинку на ім’я Настя. Вона втекла з інтернату, щоб побачити море. На момент зустрічі вона вже практично без сил, вона втомилася і голодна.

Молода людина, розуміючи всю серйозність ситуації, намагається повернути її назад, але розуміє, що дівчинка спробує втекти знову. Вона наївна, але з сильним і вольовим характером. Настя нагадує йому рідну сестру, яка за збігом обставин опинилася в інтернаті після смерті батьків. Дві різні долі стикаються один з одним. Молода людина занурюється в довірливий, по-своєму наївний світ дитячої душі. Фільм На березі мрії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Володимир не може залишити Настю напризволяще, він опікується дівчинку, а вона в свою чергу прив’язується і довіряє тільки йому, адже в інтернаті життя складна і самотня. Тепер вони обидва марять мрією про море і прагнуть дістатися до нього.

Режисер: Баїр Уладаев
Актори: Баїр Уладаев, Анфіса Манхаева, Дарина Трифонова, Олексій Суворов, Віра Урбаева, Григорій Борголов, Баїр Ханхаров, Роман Дархаев, Дарима Урбаева, Сергій Манхаев


загрузка...