Фільм На гачку (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Коли життя не залишає вибору, людина здатна на самі відчайдушні вчинки. Він забуває про моральності і моралі, підкоряючись лише одному мети — вижити і вирватися з соціального дна. Тільки самим цілеспрямованим вдається піднятися на вершину і наглухо заблокувати в пам’яті спогади про те, яку мерзоту довелося пережити. Джек і Тому — пара закоханих підлітків. Герої драми «На гачку» змушені шукати способи виживання на нью-йоркських вулицях. Джек підробляє, займаючись экскортом, але насправді це справжня проституція. Він не бачить іншого виходу і обслуговує не тільки жінок, але й чоловіків.

Це приносить проблеми у стосунках, але хлопець не бачить іншого виходу. Останнім часом ситуація загострилася, а після принизливого інциденту хлопці розуміють — тільки кардинальні зміни допоможуть не втратити віру в життя і щасливе майбутнє. Переломний момент змінює все — вони більше не мають наміру терпіти і боятися, але жорстокий навколишній світ змушує здійснювати невластиві вчинки.

Невже їм судилося бездарно розтратити молоді роки, втішаючи старіючих жіночок і мужиків, яким байдуже, що відчуває жива іграшка, вимушений боротися за виживання? Фільм На гачку (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Макс Емерсон
В ролях: Каспер Андреас, Лаура Остін, Алан Джей Крістіансон, Конні Флеммінг, Конор Донналли, Стів Хейес


загрузка...