Фільм На лавці запасних (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Коли людина досягає успіху, то у нього незабаром може початися зіркова хвороба. У такі моменти вони вважають себе найголовнішими людьми на планеті. Звичайно ж, будь-яка людина в цьому положенні може похвалитися своїм якимось досвідом та успіхами, але це не дає йому права вести себе таким чином. Багато легенди в спортивному світі, коли їм вдається піднятися на Олімп, починають слухати тільки себе. Їм все одно, що думають оточуючі люди, і це стало величезною проблемою між головними героями. В центрі уваги знаходиться легендарний тренер бейсбольної команди на ім’я Дон.

Одного разу він отримує собі в помічники недосвідченого хлопця по імені Майкл, і саме в цей момент все починається. Майкл швидко адаптується в новому середовищі, тому починає висловлювати якісь свої думки з приводу стратегії бейсбольною гри. Звичайно ж, Дону таке положення справ не подобається, тому між ними відразу псуються стосунки. Втім, їм необхідно обдумати всі свої вчинки і в кінцевому підсумку привести свою команду до перемоги, але з-за цих труднощів це стає в мільйон разів складніше.

Вони ніяк не можуть знайти спільну мову і просто почути думку один одного. Чи зможуть учасники команди принести блискучі результати в той час, коли їх тренери лаються, як кішка з собакою? Фільм На лавці запасних (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Роберт Дітон, George Flanigen
Актори: Гаррет Діллахант, Джон К. Макгінлі, Броган Хол, Келлі Ламар Вілсон, Джессі Бренд, Кіт Джамал Еванс, Рой Ораскин, Жлайнн Джонсон, Картер Уоллес, Даріус Вілліс


загрузка...