Фільм На межі ізоляції (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Молода подружня пара під час дороги застряє в лісі. Їм не залишається нічого іншого, як знайти собі укриття або допомогу. Допомогою виявляються відлюдники проживають багато років у тих краях. Тільки на перший погляд рятівна операція обернулася для постраждалих справжнім кошмаром. Адже сім’я промишляє вбивствами і грабежами, на це і живуть в лісі, але парочка їм сподобалася. Вони наполягають щоб новенькі залишилися на постійне проживання. Молода подружня пара застряє глибоко в лісі, де натикається на дивну сім’ю. Ця сім’я живе в ізоляції і годується тим, що грабує і вбиває туристів.

Молода пара їм подобається, і вони хочуть, щоб вони залишилися з ними, так як на них вже придумали грандіозні плани. Відправившись на прогулянку в ліс, молода пара навіть не уявляла з чим їм доведеться зіткнутися. Під час поїздки наших героїв на автомобілі, з лісової хащі на дорогу вискакує напівголий чоловік і вони потрапляють з-за нього в аварію. Коли пара прийшла в себе, то вони виявилися у чиюсь оселю. Ці люди живуть у повній ізоляції від зовнішнього світу і виживають за рахунок того, що здійснюють вилазки, грабують і вбивають.

Потрапила в їхні руки парочка сподобалася лісових дикунів і вони хочуть, щоб вони залишилися з ними, приєднавшись до їх невеликій громаді. Фільм На межі ізоляції (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джефф Хукал
В ролях: Майкл Марсель, Džebrailovnu Эрнандез, Алекс Пітерс, Діана Елізабет Джордан, Монте Маркэм, Джуді Бартон


загрузка...