На моїй шкірі фільм дивитися онлайн кіно режисера Алессіо Кремоніні — захоплююча історія останніх днів життя Стефано Куккі ( Алессандро Боргі ) і тижня, яка назавжди змінила життя його родини, зокрема його сестри Іларії ( Жасмин Трінка ). Коли Стефано Куккі помирає 22 жовтня 2009 року, це смерть у в’язниці No148. На 31 грудня того ж року ця цифра досягне неймовірною частки 176: через два місяці ще тридцять смертей. Протягом семи днів, які йдуть від арешту до смерті, Стефано Куккі вступає в контакт з 140 людьми, включаючи карабінерів, суддів, співробітників тюремної поліції, лікарів, медсестер і деяких, дуже небагатьох, відчув драму, яку він відчував.

Це сила цих фігур, загальна сума мертвих у в’язниці і персонал, зустрінутий Стефано під час укладення, яке спонукало режисера фільму Алессіо Кремоніні розповісти свою історію: це цифри, які створюють враження, тому що ці цифри людина. Як сказав сам режисер, «На моїй шкірі приходить бажання відірвати Стефана від драматичної фіксації жахливих фотографій, які всі ми знаємо, тих, хто зображує його мертвим на кушетці autoptico і дає йому життя. Історія розповість про найбільш суперечливому судовому процесі, який мав місце за всю історію існування Італії. Фільм На моїй шкірі 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Центральний персонаж на ім’я Стэфано Купи був заарештований фактично ні за що й зазнав найбільш серйозне покарання, яке тільки існує в житті. Чоловік і подумати не міг про те, що йому варто зіткнутися з подібними труднощами, а його сім’я дуже переживала з цього приводу.

Режисер: Алессіо Кремоніні
Актори: Жазмін Трінка, Алессандро Борги, Paolo D Bovani, Italo Amerighi, Емануель Керман, Andrea Lattanzi, Мауро Конте, Андреа Оттаві, Walter Nestola, Daniele Blando

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress