З тих пір як вона змогла згадати, у Пейдж Джонсон була одна пристрасть: балет. Її самовідданість навіть змусила її пройти прослуховування в балетній трупі Сан-Франциско під керівництвом її відданого вчителя Гленна. Але в міру наближення прослуховування домашнє життя Пейдж швидко заважає її підготовці. Багато чого з цього виходить від матері Пейджа Лінди, чий недавній розлучення з батьком Пейдж Дерек і щосили намагається знайти роботу, змусила її почати виступати проти відданості Пейдж балету. Коли Лінда відмовляється платити за уроки Пейдж з Гленном і підписує її на наставника з математики, Пейдж змушена почати проявляти творчий підхід, щоб продовжити підготовку до великого прослуховування.

Але протягом усієї своєї боротьби з матір’ю Пейдж також повинна боротися проти невпевненою невпевненості в собі, з якою її волатильна сімейне життя залишила її і довести собі, перш за все, що у неї є все, що треба, щоб робити те, що вона любить. Для юної Пейдж балет — не просто чарівні танці, це — її заповітна мрія, до якої вона вперто йде назустріч.

Але щоб стати балериною, дівчині належить пройти серйозний відбір у відомій трупі. Ось тільки як можна домогтися успіху, якщо навіть рідна мати не вірить в її здібності. Фільм На пуантах (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Tati Vogt
Актори: Мішель Й. Аллен, Ешер Енджел, Jack Beckham, Walter Belcher, Кейтлін Блек

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress