загрузка...


Геніальний, успішний пластичний хірург, що домігся неймовірної майстерності в маніпуляціях зі зміною людських, тілесних форм, згідно з певними критеріями. Що володіє надмірною амбітністю і самозакоханістю знаменитий доктор поступово придбав психологічне відхилення, зване серед фахівців комплексом бога. У людини, яка постійно стикається з людьми, охочими усунути штучним шляхом деякі зовнішні недоліки, з часом склався власний стереотип зовні ідеальної жінки.

Причому геній хірургії був переконаний, що створити неперевершений ідеал неможливо в природі, необхідно проявити професіоналізм і за роки відпрацьований роботи в медицині майстерність, щоб відтворити в реальності штучними способами прототип власних уявлень про жіночий ідеал. Непередбачена зустріч з чарівною, молодою незнайомкою, що має привабливу зовнішність, хірургічного не вимагає втручання, назавжди змінює життєві пріоритети. Колишні ідеологічні переконання виявляються під великим сумнівом, по-новому поглянути змушують на звичні речі. Тепер світоглядні погляди здаються зовсім недавно незмінними, стають не просто сумнівними. Фільм На смак і колір (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

В даному випадку вони неприйнятні абсолютно і недоречні. Раніше непорушні ідеологічні принципи, створювані роками благополучної, медичної практики, тепер здаються порожніми, необґрунтованими домислами, не мають наукового, незаперечного підтвердження.

Режисер: ЛаРон Остін
В ролях: Руан Мартінс, Луїза Торрес, Арабелла Рубі, Аманда Мартінс, Кендес Мэбри, Грег Корбетт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress