Фільм На війні (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Незважаючи на фінансові жертви з боку співробітників і рекордні прибутки цього року у фільмі «На війні» керівництво французької компанії вирішує закрити завод. 1100 осіб, очолюваних профспілковим лідером Еріком Лораном, вирішили боротися з цим жорстоким рішенням акціонерів і готові зробити все, щоб зберегти свої робочі місця. Через економічну кризу в країні почали втрачати доходи багато організацій. Їм довелося скоротити кількість змін і персоналу, щоб пережити важкі часи. Торкнулася біда і промислове підприємство Perrin Industrie.

Два роки тому керівництво домовилося з робітниками про скорочення їх рівня заробленої плати, щоб врятувати компанію від розорення. Роботяги пішли на зустріч господарям бізнесу, але тепер вони знову оголошують, що закриваються. Обуренню трудяг не було меж. Очолити протест вирішується Лоран, чесний профспілковий керівник, який не може повірити, що підприємці не тримають свого слова.

Вони свідомо обдурили всіх, почекавши час і тепер готові викинути людей на вулицю. Герой збирає повстання і планує домогтися справедливості. Фільм На війні (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Стефан Брізе
В ролях: Венсан Ліндон, Мелані Ровер, Жак Бордері, Девід Рей, Олів’є Лемер, Ізабель Руфін, Бруно Буртол, Себастьян Вамель, Жан-Ноель Тронк, Валері Ламон


загрузка...