Після того як старіючий письменник розлучився зі своєю дружиною, він впав у глибоку депресію. За сюжетом «На віки вічні» єдина радість для нього в цьому житті — це дочка підліткового віку. Він робить все можливе, щоб виховати з неї хорошу людину. Одного разу письменник познайомився з симпатичною жінкою на ім’я Анна. Вона змогла вдихнути в нього нове життя. На крилах любові письменник написав роман, який приніс йому чималу славу і успіх. Але, дочка письменника почала копатися в минулому мачухи і з’ясувала, що вона не числиться в живих. Минуло багато років, коли письменник розлучився зі своєю дружиною. Він старіє і він самотній.

Але є у нього близька людина і це дочка, підліткового віку. Він справно справлявся з батьківськими обов’язками, забувши про те, що він ще й сам міг би побути щасливим, пожити собі на втіху. І ось на його горизонті виникла чарівна жінка. Звуть її Анна. Саме вона служить підставою для змін і письменник жадібно ним користується, адже з появою Анни у нього з’явилася ідея для написання роману.

І роман робить його знаменитим. Дочка письменника починає збирати інформацію на Анну і дізнається, що жінка під таким ім’ям мертва. Фільм На віки вічні (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Володимир Чубриков
Актори: Валерій Сторожик, Ольга Макєєва, Поліна Слєпакова, Олена Нікітіна, Людмила Колесникова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress