Група, засуджених до смерті на електричному стільці бандитів, підписує угоду на проходження наукового експерименту з метою послужити хорошу службу розвитку суспільства, відправившись добровольцями в міжгалактичну місію в космос. Учасникам завдання потрібно знайти альтернативу джерелам енергетики для вмираючої планети Земля. Підписаний договір свідчить, що в разі успішного виконання підготовленого дослідження, які підписали договір злочинцям скоротают до мінімуму термін або відпустять на свободу. Головним героям фільму «На висоті» нічого більше не залишається, як повірити в казку, навішану їм на вуха вченими.

Інтуїція їх не підвела, хлопці, що потрапили в невагомість, були використані, як піддослідні звірі. Працівники міжнародної космічної станції пильно стежать за репродуктивними можливостями людського організму поблизу енергетики чорних дір. Фільм На висоті (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Пропонуємо дивитися фільм повністю, щоб побачити результати, яких досягли доктора з допомогою і так приречених на смерть терористів, і яка доля уготована космічному кораблю, плавно рассекающему галактичні простори на небезпечних відстанях від найзагадковіших об’єктів на просторах всесвіту.

Режисер: Клер Дені
В ролях: Роберт Паттінсон, Міа Гот, Ларс Айдингер, Агата Бузек, Клер Тран, Жюльєт Бінош, Юен Мітчелл, Андре Бенджамін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress