Джим відокремлений від своєї сім’ї і замкнутий в цілій серії азартних ігор і боргів. Головний герой «На захід від сонячного світла» має рівно один день, щоб погасити свої борги перед кримінальним авторитетом. При цьому горе-татусь повинен наглядати за своїм сином, який залишився у нього під час шкільних канікул. Так, у Джима з’явилися реальні проблеми. Його стосунки з сином проходять перевірку на міцність після того, як його остання спроба погасити кредит виявляється пустушкою. Тепер він ризикує життям свого сина і опиняється на порозі непростої дилеми. Герой фільму з необережності зайняв чималу суму грошей у місцевого криміналітету.

Гроші закінчилися швидко, а заробити хоч щось для погашення боргу так і не вдалося. Однак бандитів не цікавлять сльозливі історії, адже головне в їх житті – завжди повертати своє. Люди зобов’язані платити за рахунками, а якщо не можуть, нехай нарікають на себе. Розуміючи це, нещасний боржник всіляко намагається втекти з поля зору небезпечних кредиторів. Фільм На захід від сонячного світла (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Авторитети угруповання направляють головорізів на пошуки хлопця, а, щоб підкріпити погрози, про всяк випадок викрадають сина втікача. Тепер у невдалого татуся є тільки один шанс все виправити і врятувати свою дитину з лап розлючених бандитів.

Режисер: Джейсон Рафтопулос
Актори: Дейн Хілл, TyPe r ham, Артур Енджел, Кет Стюарт, Тоні Ніко, Карін Фейрфакс, Фей Сміт, Еліза Д Соуза, Джордан Фрайзер-Трамбл, Франциско Лопез

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress