Фільм Нація вбивць (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Особисте життя завжди зберігається під сімома печатками. На те вона і особиста, що не може бути поширена широкому колу людей. Саме тому кожна людина ретельно приховує подробиці свого особистого життя. Однак іноді трапляється так, що вона виривається назовні, і після цього оточуючі люди починають всіляко реагувати на те, що відбувається в житті цієї людини. У світі немає ідеальних людей, тому в шафі у кожного зберігаються скелети, і від цього нікуди не дінешся. Людина має право не розповідати про своє особисте життя, адже вона може таїти в собі суперечливі аспекти, які одразу ж будуть засуджені іншими людьми.

Однак що робити, якщо з якихось причин все життя виявилося доступним для широкої публіки? В таку непросту ситуацію потрапили і чотири дівчини, які донедавна намагалися не відкривати подробиці свого особистого життя. Втім, їм здавалося, що ніхто ніколи не дізнається про те, що діється в ній насправді. Однак в якийсь момент в їх житті з’являється анонімний хакер, який виносить всі подробиці особистого життя кожної з героїнь. Фільм Нація вбивць (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Підлітки з невеликого провінційного містечка мимоволі стають, завдяки засобам масової інформації, центральними героями публічних обговорень. І тепер вони вирішують розібратися з цією справою кардинальними методами.

Режисер: Сем Левінсон
В ролях: Одеса Янг, Харі Неф, Сьюкі Уотерхаус, Білл Скарсгард, Абра, Колман Домінго, Джоел Макхейл


загрузка...