Фільм Надія вмирає останньою (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Життя юної Надії, була виразно не найкращою. Не встигнувши закінчити і школи, вона отримала невтішний діагноз про ракової пухлини. Це було її невідворотним вироком до смерті, без можливості лікування. Важко уявити, що може пережити героїня, яка за фактом, толком і пожити не встигла. Вона не заводила друзів, не закохувалася і навіть не думала про майбутнє і плани на нього. Тільки от у долі на дівчину, були зовсім інші плани. В один момент, після чергового обстеження, лікарі обрадували героїню. У неї ремісія, а це значить хвороба відступає, без всякої видимої причини.

Ще трохи і Надія може назвати себе повністю здоровою. Це без сумнівів, чудово, ось тільки є одна велика проблема. Тепер перед нею стоїть ціла життя, про яку юна героїня навіть і не думала раніше. Вона в один момент опинилася перед тисячею можливостей, абсолютно не розуміючи за яку вхопитися. У минулому, був дійсно важкий бій зі смертю, а тепер доведеться вступити в сутичку з самим життям.

Це явно не простий період життя, але виразно їй можна радіти, адже незабаром вона зможе пізнати всі принади безтурботним і радісним життя підлітків. Фільм Надія вмирає останньою (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джек Ньюелл
В ролях: Міа Фремптон, Стоуні Блайден, Джульєтт Анджело, Бо Брукс, Бет Лаку, Педж Вахдат


загрузка...