Інтелігентний і амбітний піаніст по імені Анді і кишеньковий злодій по імені Бенно лежать в клініці на сусідніх ліжках. Одного разу вони обидва дізнаються, що смертельно хворі і жити їм залишилося зовсім небагато. Ця звістка зблизило чоловіків, і вони стали приятелями. Так як все одно їх чекає летальний результат, чоловіки вирішили втекти з клініки, щоб залишився час, який їм залишилося прожити, вони повинні провести класно і весело. Для цього вони без всяких побоювань, так як все одно не доведеться віддавати, беруть у банку кредит, і відправляються в жарку і сонячну Африку веселитися і круто проводити час.

Завдяки великим грошам і того факту, що чоловікам вже зовсім нічого втрачати, вони роблять все що хочуть, аж до божевілля. Анді і Бенно хочуть прожити найкрутіший день їхнього життя, який буде останнім, і завдяки йому вони підуть з життя щасливими людьми. Це подорож для обох хворих виявиться справжнім викликом. Фільм Найкрутіший день (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але вийти у приятелів реалізувати всі ідеї, які вони задумали, адже Бенно зустрінеться зі своїм минулим, з-за якого вперше в житті йому доведеться зробити благородний вчинок, а найголовніше і до Анді і до Бенно прийде усвідомлення того, що кожна людина сама пише всю історію свого земного життя?

Режисер: Флоріан Давид Фіц
В ролях: Маттіас Швайгхефер, Флоріан Девід Фіц, Райнер Бок, Nora Boeckler, Генрі Бухманн, Kabelo Chaletsane, Christiane Dollmann, Lars Doppler, Andreas Dubois, Карл Фрідріх

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress