загрузка...


Ах, цей шквал почуттів і емоцій до молоденької жінки, яка живе тепер недалеко від нього, а також неймовірний вогонь пристрасті, ніжні обійми і шалений потяг! Але одного разу все це миттєво перетворюється в прах: все його мрії, і прагнення, і сильна любов. Несподіване жахливий злочин зруйнувало стрімко розвивається роман двох закоханих. Було знайдено тіло банкіра, чоловіка його коханої, побите і спотворене. Кому міг перейти дорогу бізнесмен? Сталася трагедія і, перш за все, вона торкнулася молодої людини. Адже в ході розслідування всі докази падають на головного героя.

Як герой доведе свою невинність і непричетність до того, що сталося? В один чудовий і незвичайний день головна героїня Джені Фінтлі стає багатою. А точніше, їй у спадок дістався шикарний будинок, тобто, його половина. Чому не цілий? Тому, що другу займатиме Брайан, якийсь біржовий фінансист. Він робить їй недвозначну пропозицію: продати цей особняк, а гроші, природно, навпіл. Але дівчина не згодна. Цей нахаба просто руйнує всі її плани. Вона завжди мріяла бути куховаркою і думала влаштувати зі своєї частини невеличкий готель, де буде розносити відвідувачам сніданки.

Вона просить хлопця почекати, поки її бізнес не налагодиться. Коли вона трохи розбагатіє, то зможе викупити у нього і всі інші хороми, щоб не ділити більш їх з ним. Фільм Напрями (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Стефан Командария
У ролях: Василь Банів, Іван Барна, Асен Блатечкі, Stefan Denolyubov, Добрин досіву, Gerasim Georgiev, Троян Гогів, Irini Jambonas, Джорджі Кадурін, Anna Komandareva

загрузка...