Фільм Наречена мого брата (2011) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Куш Агніхотрі бажав своєму братові виключно щастя. Він знав, що його брат Лув не одружений і у нього поки навіть немає думок з приводу одруження. Проживав Лув в Лондоні, тому знайти прекрасну індійську наречену було не так-то просто в англійському місті. Куш вирішив допомогти своїй рідній людині відшукати справжнє щастя. Він зустрівся з величезною кількістю сімей і познайомився з їхніми дочками, щоб зрозуміти, яка саме дівчина могла б стати вірною і відданою дружиною для брата. Врешті-решт він нашу прекрасну даму, яка ідеально підходила для Лува – її звуть Дімпл Діксіт.

Куш був упевнений, що з такою дівчиною у його брата все обов’язково складеться чудово. Сам Лув теж був радий тому, що його дружиною стане Дімпл. Молода особа була дійсно прекрасною – про таку дівчину міг би мріяти кожен чоловік, але дісталася вона саме Луву. Всі весільні формальності залишились позаду – тепер головним героям потрібно тільки любити один одного та радіти життю. Фільм Наречена мого брата (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але несподівано у Агніхотрі виникає велика проблема – він усвідомив, що закохався в Дімпл з-за тривалого з нею спілкування. Куш не розуміє, як йому вчинити, адже зрадити свого брата він точно не готовий.

Режисер: Алі Аббас Зафар
В ролях: Імран Кхан, Катріна Кэйф, Алі Зафар, Тара Д’суза, Sufi Malhotra, Мохаммед Зишан Айюб, Арфін Кхан, Супарна Марвах, Парикшит Сахни, Канвалджит Сінгх


загрузка...