Довгий час Кет не могла оговтатися від розриву відносин з її коханим Джеффрі, який кинув її, не вдаючись у причини. Їй довелося виїхати з рідного міста, і вже два роки як вона не бачила свою сім’ю. Сестра повідомляє їй про своє весілля і Кейт змушена знову їхати до своїх рідних. Вона розуміє, що знову побачить Джеффрі, тому їй терміново необхідний гарний галантний супутник, який до того ж зможе зіграти її коханого. Вона вирішує найняти чоловіка через ескорт-послуги. Відтепер її коханий неймовірно гарний, харизматичний і розумний чоловік на ім’я Нік. Кет розгублена, адже боїться, що їх змова відкриється.

Проте немає. Хлопець чудово справляється зі своєю роллю, тоді як Джеффрі просто не знаходить собі місця від ревнощів і постійно намагається з нею поговорити наодинці. Нік дуже подобається оточуючим дівчатам, і Кет ловить себе на думці, що хоче з ним близьких відносин. Вона приходить до нього після дівич-вечора, і вони проводять разом пристрасну ніч. Нік брати гроші не хоче і Кет розуміє, що у нього є до неї почуття, так само як і у неї до нього. Тим часом Джеффрі все ж знаходить її і повідомляє, що причиною їх розриву був його роман з її сестрою.

Кет пригнічена, адже все у що вона вірила, виявилося підробленим і несправжнім. Вона свариться з Ніком. Невже весілля принесе дівчині одні страждання або ж є надія на кохання? Фільм Наречений напрокат 2005 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Клер Кілнер
В ролях: Дебра Мессінг, Дермот Малруні, Емі Адамс, Джек Девенпорт, Сара Періш, Джеремі Шеффілд, Пітер Іган, Холланд Тейлор, Джоліон Джеймс, С. Джерод Харріс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress