Фільм Наркоз розповідає історію одного молодого чоловіка на ім’я Клейтон Бересфорд, життя якого складається дуже вдало. Він дуже багатий, кожне його починання призводить до неминучого успіху, у нього міцні відносини з прекрасною дівчиною Сем, хлопець навіть зробив їй пропозицію. І тільки одна обставина перешкоджає безхмарному течією світлих буднів – у Клейтона проблема зі здоров’ям – його хворе серце потребує пересадки. Ніхто не може гарантувати 100% успіху при такій серйозній операції, і хлопець приймає рішення одружитися на коханій до пересадки серця.

Заспокоює Клейтона те, що проводити операцію буде його хороший друг, який буде робити все, що від нього залежить, аби пересадка пройшла успішно. Хлопця привозять в операційну, роблять наркоз, і він раптом усвідомлює, що належить до того невеликого відсотку людей, на яких наркоз діє не повністю — вони абсолютно всі розуміють, відчувають і чують, але абсолютно не володіють своїм тілом і ніяк не здатні впливати на події, які відбуваються навколо… Фільм Наркоз (2007) дивитися в хорошій якості HD 720p.

А вплинути б не завадило – аж надто багато жадібних родичів зібралося біля ліжка хворого. Враховуючи те, що у фільмі не так багато вигадки, дивитися його страшно, трилер однозначно оцінять шанувальники жанру.

Режисер: Джобі Харольд
В ролях: Хейден Крістенсен, Джессіка Альба, Терренс Ховард, Лена Олін, Крістофер МакДональд, Сем Робардс, Арлісс Ховард, Фішер Стівенс, Джорджина Чапмен, Девід Харбор

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress