Париж. У цьому місці проживає сама звичайна дівчина по імені Елль, яка працює офіціанткою. Її життя не можна назвати щасливою, адже вона вже давним-давно перетворилася у величезну рутину. Здавалося б, що це може тривати цілу вічність, і дівчина вже поступово почала опускати руки в пошуках щастя і якихось неймовірних відчуттів. Проте через деякий час її життя значно змінилася і причиною цього стала несподівана зустріч з таємничим симпатичним хлопцем на ім’я Абель. Він не втрачає ні хвилини і починає красиво доглядати за молодою дівчиною. Незабаром Елль закохується без пам’яті в цього прекрасного юнака.

Дівчина зовсім не думала про те, що це всього лише дурна гра. Після красивих залицянь Абель обчищає касовий апарат закладу і тікає разом з солідною сумою грошей. Елль розуміє, що тепер може залишитися без роботи, тому вирішує слідувати за злодієм, щоб розібратися в усьому, що відбувається і повернути гроші назад. Однак ситуація в якийсь момент починає виходити з-під контролю. Молоді люди опиняються у світі підпільного Парижа, де стають учасниками мимовільного азарту.

Елль і Абель готові робити будь-які ставки, щоб випробувати своє везіння, але вони навіть не розуміють, які наслідки необдуманих рішень їх чекають попереду. Фільм Нас не доженуть (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Марі Монж
Актори: Тахар Рахім, Стейсі Мартін, Брюно Волкович, Карім Леклу, Марі Денарно, Жан-Мішель Коррейя, Анрі-Ноель Табари, Джонатан Кузіна, Роман Коссовського, Алассан Траоре

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress