Крута дамочка виходить з в’язниці, намагається повернутися до нормального життя за допомогою рідної сестри, проте знову влазить в небезпечну авантюру, намагаючись допомогти вирішити сімейні проблеми і довести сестриці, що її, наївну і довірливу жінку, розводить по інтернету ушлий шлюбний аферист. У головній ролі — Тіффані Хэддиш, нова зірка американської комедії. Молода жінка Даніца-перша в своїй родині, хто зумів вирватися з бідності і напівкримінального існування, вивчитися в університеті, роздобути високооплачувану роботу і стати шанованою людиною. А ось її сестриці Тетяні пощастило куди менше-та за злочинні гріхи загриміла за грати, але сьогодні виходить на свободу.

З Даницею зв’язується її мама Лола, просить забрати екс-ув’язнену на свободу і тимчасово поселити у себе, поки невгамовна Таня не встане на ноги. Між сестрами ніколи не було особливо тісних зв’язків і взаєморозуміння. Поки одна зубрила конспекти, здавала іспити і ходила на факультативи, друга розважалася за школою, пропускала уроки, курила травичку і обіймалась з хлопцями. З роками різниця між дочками Лоли лише посилювалася і в підсумку призвела до того, що Даня на хорошому рахунку у великій маркетинговій компанії, а Таня відсиділа тюремний термін за шахрайство.

Але рідна кров не водиця, тому успішна пані залишає всі важливі справи і їде до будівлі в’язниці, щоб забрати непосидючу родичку до себе додому. Фільм Нас не проведеш (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тайлер Перрі
Актори: Міссі Пайл, Тіффані Хеддіш, Кортні Хенгелер, Тіка Самптер, Вупі Голдберг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress