Фільм Наш час (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Неймовірний, наповнений жахливого трагізму сюжет «Наш час», повідає сумну, життєву історію, звичайної подружньої пари мексиканців, що опинилися, через зайву самовпевненість, в досить нетривіальній ситуації. Хоча герої, лише прагнули урізноманітнити свої відносини, прагнучи не нав’язувати і не перешкоджати партнеру, можливості трохи відволіктися від повсякденності сімейного і виснажливого побуту. Обидва персонажі, встигли випробувати гіркоту розлуки, незадоволеності, моторошного розчарування, що назавжди відклалася на підсвідомість.

Чергова спроба влаштувати власну долю, в результаті звела разом цих самотніх, давно вийшли з віку дурного захоплення, людей, подарувала персонажам часточку надії втраченого щастя. З появою двох маленьких пустунів, пара вирішує покинути межі багатолюдного Мехіко, перебравшись подалі в пустельні, дикі місця, оселившись серед чудових гір на занедбаному ранчо. Здавалося, життя знову наповнюється зрозумілим, довгоочікуваним змістом, бачачи милі очі, рідну людину, спостерігаючи за веселим пустощами невгамовної дітвори. Єдине, що поступово і невідворотно починає роз’їдати, начебто сформовані відносини, Неждана, все знищує ревнощі, більш притаманна юним, неусвідомленим особистостям.

Хуан, настільки обожнює дружину, боячись втратити її назавжди, що дозволив дружині спокійно зраджувати йому з іншими партнерами. Фільм Наш час (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Карлос Рейгадас
В ролях: Карлос Рейгадас, Філ Бургерс, Наталія Лопес, Рут Рейгадас, Яго Мартінес, Maria Hagerman, Элеасар Рейгадас


загрузка...