Фільм Наші коханці (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Мелодрама про те, як одна зустріч не просто змінює життя. Вона забирає долю і повертає її в зовсім іншому вигляді. Добре те, що вся ця божевільна історія просякнута легким, як шовк, гумором. Інакше можна було б збожеволіти. Все у Карлоса нібито в порядку. Він не страждає відсутністю живого розуму, винахідливості та динамізму у вчинках, так необхідних сучасному чоловікові. Навіть не обділений привабливістю і красою. Його життя — як велика бочка меду без найменшої ложки дьогтю.

Але це все, схоже, тільки видимість. У глибині душі Карлос не відчуває себе щасливим і таким, що відбувся. Чогось йому не вистачає. Ось тільки чого? Або, може бути, кого? Напевно, її. Ірен. І спасибі Випадку, який влаштовує для них рандеву. Випадкове, якесь дивно-дивне. Але дуже і дуже доленосне. Тепер життя Карлоса точно змінить своє депресивно-нудне напрямок. Та й життя дівчини змінить курс. Поки вона — безтурботна мрійниця, не надто жалующая серйозні думки про своє майбутнє. Карлос багато що змінить.

І, можливо, ці метаморфози зроблять її зовсім і не Ірен. Втім, до чого гадати про те, що чекає двох за новим поворотом? Розв’язка для «Наших коханців» все одно буде занадто непередбачуваною. Фільм Наші коханці (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Мігель Анхель Ламата
Актори: Едуардо Норьєга, Мішель Хеннер, Феле Мартінес, Амайя Саламанка, Габино Дієго, Хорхе Усон, Марія Хосе Морено, Христина Джэллего, Саломе Хіменес, Ірен Лопес Кабальєро


загрузка...