загрузка...


Середина 40-х років минулого століття — непростий час для Франції. Німецькі окупанти наступають на країну, війна неминуче пробирається до кордонів, небезпека ворога відома всьому світу. Адді Ба родом з Сенегалу, він перебрався до Європи на постійне місце проживання. Дитинство і юність хлопця були важкими, хвороби і бідність переслідували по п’ятах, нестача елементарних побутових умов, медикаментів, смертоносна зараза присутні повсюдно. Несподіванкою для африканця стала напруженість, в якій знаходиться цивілізоване суспільство напередодні трагедії.

Здається, все повторення, поганий сон. Чоловік готовий кинутися в бій, якщо буде необхідно — до останньої краплі крові відстоювати честь прапора і незалежність другої батьківщини. Вступ в підпільний загін слід логічним продовженням патріотичної лінії. Щоб протистояти фашистам, потрібно діяти обережно. Головне завдання підпільників — таємно влаштовувати диверсії, не виказуючи решті інтернаціонал. Офіцери СС ретельно збирають і обробляють дані про кожного партизана. Щоб не попастися гестапо, темношкірий юнак рятується втечею, його шлях лежить далеко в Альпи. Фільм Наші патріоти 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ховаючись від людей, він розраховує знайти спокій і умиротворення, поки не стикається з новими труднощами. Злий рок тягнеться за невдахою. Щоб чинити опір обставинам, доведеться кидатися наперекір долі, що не відпускати примарну надію на краще.

Режисер: Гебріел Ле Бомін
Актори: Марк Зінга, Олександра Ламі, П’єр Деладоншам, Луан Емері, Одрі Бастьєн, Люка призоров, Астрід Ветналл, Грегорі Гадебуа, Йохен Хаегеле, Патрік д’Асумсао

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress