Фільм Насичений (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет американської музично-комедійної драми режисера Джозефа Кана «Насичений» (Bodied), світова прем’єра якого відбулася на Міжнародному кінофестивалі в Торонто, навколо молодого і невпевненого в собі хлопця по імені Адам. Він аспірант, якого можна сміливо назвати самим справжнім ботаніком. Це стає очевидним при одному лише погляді на нього. Тому дивно, що для своєї дисертації він вибрав вкрай незвичайну і неблизьку для нього тему. Він вирішив дослідити реп-культуру, про яку йому мало що відомо.

Ну а для того, щоб написати про те, про що йому мало що відомо, Адам вирішив повністю зануритися в цю середу. Однак зробити це виявилося зовсім непросто, адже індустрія реп музики вкрай далека від скромного аспіранта. Тому спочатку герой був вкрай шокований всім тим, що відбувається в цій сфері. Фільм Насичений (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але поступово він починає перейматися і по-справжньому захоплюватися репом. І ось, через деякий час, проведений в цьому середовищі, він несподівано для всіх, в тому числі і для самого себе, стає досить непоганим баттл-репером.

Режисер: Джозеф Кан
Актори: Келам Уорсі, Джекі Лонг, Rory Uphold, Джонатан Пак, Уолтер Перес


загрузка...