Фільм Насильно милим не будеш (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой картини – старшокласник по імені Гарді. Його рідна мама зловживає алкоголем. Улюблена собака героя захворіла і тепер її треба лікувати. Для цього потрібні гроші. Хлопець перебуває у важкому становищі, адже він змушений повністю стежити за сім’єю. Гарді вживає всі спроби, щоб хоч якось вплинути на ситуацію. Ніхто не міг навіть припустити, що дуже красива незнайома дівчина допоможе вирішити всі проблеми. Її ім’я Бона. Мати сина думає, що вона є його дівчиною, але насправді Гарді сутенер. Не треба щось вигадати, як можна заробити, використовуючи красу.

У колі Гарді є дуже багато знайомих, які жадають побачити Бону повністю голу. Хлопець приймає рішення піти на цей крок. Та й сама подруга згодна. Між двома підлітками виникає серйозний бізнес сексуального характеру. Спочатку дівчина просто роздягається, а потім вже надає інтимні послуги. Складно знайти таких хлопців, які не захочуть пройтися поруч з красивою дівчиною. Вчителям стає відомо, чим займається парочка молодих.

Вони хочуть впливати на героїв і припинити їх бізнес. Бона стає дуже популярною і затребуваною. Сам Гарді починає плутатися… Фільм Насильно милим не будеш (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Шон Налабофф
В ролях: Скайлер Джизондо, Катріна Боуден, Крістін Ченоует, Емі Рутберг, Ханна Маркс, Спенсер Лист, Кевін Кілнер, Дженна Чи Грін, Бейлі Ноубл, Майкл Кострофф


загрузка...