загрузка...


Немолодий індієць зацікавився актуальними проблемами, існуючими в сфері освіти, і почав серйозно вивчати дане питання. Своєрідне розслідування дозволяє розкрити неймовірну кількість шокуючих фактів, що вказують на неспроможність функціонуючої системи. Тут спостерігається відкрите зловживання займаним становищем, що полягає в купівлі будинків у власність, призначених для використання на пільгових умовах. Хитромудрі чиновники спритно використовують професійні можливості для незаконного підвищення власного заробітку. Розглянуті чоловіком питання відкривали дуже серйозні проблеми, негативно відбиваються на освітньому рівні наступних поколінь.

Вищі керівники, причетні до подібних махінацій, ретельно приховують наявність даних фактів від громадськості, продовжуючи наживатися незаконними способами. В результаті вразливими стають студенти вузів, які прагнуть отримати гідні знання. Фільм Навіщо обманювати Індію (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вони значно відстають від загальноприйнятих міжнародних стандартів за рівнем одержуваних знань, що робить молодих людей нездатними гармонійно вливатися в сучасне світове співтовариство.

Режисер: Соумик Сен
В ролях: Емран Хашмі, Yash Nagarkoti, Shreya Dhanwanthary, Sameeksha Gaur, Аммар Таалвала, Vishesh Srivastava, Нанда Нанда, Шибані Беді

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress