Фільм Не будь злим (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет оповідає про молодих хлопців, які проживають в Остії – старовинному місті, розташованому біля річки Тібр. Події, описані в кінострічці, відбуваються в 1990-х роках. Кращі друзі, майже брати, Чезаре і Вітторіо відчайдушно намагаються домогтися життя без нічого, без роботи і з великими грошовими сумами. Виховані міськими вулицями, хлопці разом ще з дитинства. Їх діяльність полягає в нескінченному поглинання алкоголю, наркотики і приголомшуючий клубній музиці. Хлопці живуть моментом і не допускають думки про майбутнє, вважаючи, що про нього думають тільки зануди.

У народі побутує думка, що зустрівши по-справжньому особливого людини, життя може суттєво змінити свій хід. Так і сталося з героями кінофільму. Одного разу Вітторіо зустрічає дівчину Лінду. Нова знайома зовсім не схожа на хлопця, вона веде повністю протилежний йому спосіб життя. З цього місця героя починають долати думки, які до цього жодного разу його не відвідували. Він замислюється про те, ким є насправді, про банальне спокій, благополуччя і навіть створення сім’ї.

У ньому з’являється бажання дізнатися напевно, чого чекати від майбутнього? Як наслідок, вічно рухається Чезаре не поділяє нові ідеали свого друга, і їх дружба поступово починає крушиться. Фільм Не будь злим (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Клаудіо Калігарі
В ролях: Лука Марінеллі, Алессандро Боргі, Роберта Маттеї, Сільвія д’аміко, Alessandro Bernardini, Валентино Кампителли, Danilo Cappanelli, Manuel Rulli, Emanuela Fanelli, Джулія Греко


загрузка...