Ми дізнається про групу людей, які ось уже кілька років знайомі і добре дружать, але в їх компанії є один хлопець і він краде в інших речі та інші цінності. Звичайно ж через якийсь час хлопці все дізналися, тому вони вирішили що залишати це просто так не можна — потрібно покарати знайомого. Однією з темних звичайних ночей хлопці збираються піти на кладовище, де той хлопець повинен відкопати яму, точніше могилу, а потім лягти в неї. Хлопці пристебнули його до трупа який був у труні, і хлопець пролежав там близько години. Поки він там лежав, він випадково помітив дивну монету в роті трупа який лежав поруч, він дістав її і забрав собі.

Звичайно підлітка потім витягли, і хлопці зібралися йти додому, але не все так просто-хлопців чекаємо найстрашніша ніч в їх житті, після якої вони вже навряд чи стануть такими ж веселими як раніше. Дріб’язковість і помста приведе їх до цього, і вони самі винні в тому що зробили, тепер же доведеться поплатитися за свої вчинки страшними муками і болем. Фільм Не чужий (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Місцевий 50-річний вчитель середньої школи з темним минулим, знайомиться з трьома 12-річними хлопчиками, проблеми з’являються, коли поліція підозрює вчителя в скоєнні злочину.

Режисер: Джеймс Руссо
Актори: Шарлін Амой, Джон Баббо, Пітер Барнс, Р.Д. Колл, Кіт Капферер, ТіДжей МакГинті, Меттью МакГуайр, Метью МакГір, Мезия одуром-кварт, Джеймс Руссо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress