Фільм Не гра (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В центрі уваги знаходиться молодий чоловік на ім’я Олексій Кузьменков. Все своє життя він цікавився комп’ютерами, тому вирішив пов’язати своє життя саме з цією сферою. Незабаром йому вдалося стати професійним програмістом, який постійно удосконалює свої навички. Незважаючи на те, що у головного героя була деякий час відстрочка від армії, йому так і не вдалося уникнути цієї долі. Однак тепер Олексій не сильно засмутився порядку в армію, адже він, навпаки, хотів спробувати щось нове в своєму житті. Тим більше хлопець хотів ближче познайомитися з армійської життям і пристроєм бойової техніки.

Хлопець давним-давно мріє створити гру, пов’язану саме з цією сферою, але для цього йому необхідно власними очима побачити всі військові премудрості. Олексій навіть подумати не міг, що саме армія кардинально змінить все його життя. Насправді все саме так і сталося. Коли хлопець опинився на службі, то зустрів там справжніх друзів. Він зміг стати справжнім чоловіком, який чудово розуміє, що в житті не існує легких досягнень. Для успіху людині доводиться долати масу випробувань і перешкод, і тільки так можна добитися перемоги.

Завдяки службі в армії хлопцю вдається відкрити нові перспективи власного життя, і тепер він прекрасно розуміє, що насправді йому варто займатися. Чи зможе Олексій не розгубити весь цей ентузіазм після армії? Фільм Не гра 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Денис Скворцов
В ролях: Павло Павлють, Микита Лубенько, Денис Барановський, Борис Шумилін


загрузка...