Фільм Не менш дивно, ніж любов (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Люсі Шеррингтон – вчителька, яка працює у середній школі. Чоловіча стать її не обходить стороною в невеликому містечку, де живе героїня. Особистість добра, чуйна, приваблива. Багато чоловіки бажали піти на побачення з милою дамою, яка завжди давала їм відмову і не хотіла знаходитися дуже близько. Але як-то раз на шляху з’явився чоловік, якому Люсі не відмовила. Ним виявився тренер Клінт, працює в школі. Він тренував футбольну команду. Саме йому вдалося запросити дівчину на побачення, і вона дала згоду. Незважаючи на те, що її обранець був одружений, Люсі навіть не зніяковіла.

Однак ситуація різко змінюється, коли в героїні з’являється дірка в підлозі вітальні з невідомих причин. В неї потрапляє Клінт і тепер леді не знає, що робити! Виявляється, що відкрився портал, по інший бік якого невидима тьма. Клінт серйозної небезпеки і допомогти йому може тільки лише Люсі. Новий коханий доріг, тому залишається зовсім мало часу, щоб зважитися на цей відповідальний крок.

Після того, як вона стрибне в яму, почнуться захоплюючі пригоди. В результаті Люсі зможе усвідомити, що їй нарешті зустрілася реальна любов… Фільм Не менш дивно, ніж любов (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Нік Уэрнэм
В ролях: Елісон Брі, Джастін Чэтвин, Колін Хенкс, Марк Форвард, Крістофер Корделл, Ліза Беррі, Робін Брюле, Джуліан ДеЗотти, Джейн Іствуд, Ділан Еверетт


загрузка...