Тільки відчуття втрати може розставити життєві пріоритети. Коли головної героїні фільму «Не можу сказати прощай» повідомили, що її батько невиліковно хворий — всі її образи вмить кудись зникли. Карла виросла в провінційному місті на жаркому півдні Іспанії. Там же вона посварилася з батьками, і змушена була виїхати. Сварка затягнулася на довгі тридцять років. Ніхто з них не міг переступити свою гордість, і подзвонити один одному. Від чужих людей жінка дізнається про стан тата, і вирішує сама зайнятися його лікуванням. Всупереч думці фахівців, Карла відвозить родича в столицю, щоб встигнути його вилікувати.

Вона вважає, що медики в Барселоні зможуть допомогти важкохворому батькові. А може так вона хоче попросити вибачення, і провести залишок часу з коханою людиною? Головній героїні, Карлі, телефонують з маленького містечка на півдні Іспанії, де вона виросла і провела свою молодість, і повідомляють, що її батько, з яким вона не розмовляла вже дуже багато років, невиліковно хворий.

Карла відмовляється визнати цей факт і вирішує, всупереч загальній думці, відвезти батька в Барселону, де можливо вдасться вилікувати хворобу… Фільм Не можу сказати прощай (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ліно Ескалера
Актори: Хуан Дієго, Наталі Поса, Лола Дуеньяс, Пау Дура, Мікі Еспарбе, Еміліо Паласіос, Ноа Фонтанальс, Марк Мартінес, Оріол Пла, Грета Фернандез

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress