Фільм Не по заслугах (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дона ще зовсім підліток, але чудово розуміє, чим займається її мати в нічний час, поки вона чекає її вдома. Жінка не звикла себе обмежувати і ночі безперервно проводять у нічних барах, де сміливо знайомляться з чоловіками. Її зовсім не бентежить те, що її неповнолітня донька залишається вдома одна і може статися все що завгодно, поки вона розслабляється в обіймах чергового кавалера. Але одного разу всім її пригодам приходить кінець. Розгнівана дружина одного з коханців випускає їй кулю в лоб. Дона залишається сиротою. У дівчини є вибір — переїхати жити до рідної тітки або відправитися в дитячий будинок.

Дівчинка вибирає перший варіант і заїжджає шикарний будинок своєї родички. Жінка таємно ненавидить свою сестру, але дуже любить племінницю і намагається зробити для неї все, щоб ти не відчувала себе покинутою. Здавалося б, тепер життя дівчинки має налагодитись, але відбуваються чергові неприємності. Її дядько вирішив пошкодувати сирітку, але вибрав для цього не найкращий спосіб. Дона не стала мовчати розповіла тітки про те, що чоловік домагається до неї. Фільм Не по заслугах 2016 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Жінка не повірила і юній дівчині довелося втекти з цього страшного будинку. Коли тітка знайшла підтвердження її словами, вирішила в щоб те не стало повернути дівчинку додому і відправився на її пошуки.

Режисер: Марк Стіл
В ролях: Марі Ан Андерсон, Мейсон Тревіно Браун, Тріша Фергюсон, Лорен Кроу-Мюллер, Адам Елліотт Девіс


загрузка...