Десь в Америці, далеко від галасливих міст і розвинених торгових центрів є містечко, зване Солтон Сіті. Тут розташоване велике озеро з солоною водою, і колись від туристів не було відбою. Люди приїжджали сюди засмагати, купатися і приймати лікувальні ванни. Але потім настала криза, курорт збіднів, і потік мандрівників різко зник. Ні заводів, ні фабрик, ні інших місць для роботи в містечку не було, адже жителі годувалися за рахунок туризму. А зі зникненням гостей в провінції пропали і прибули. Поступово глушину стала покинутою, і навіть рідкісні машини не проїжджали по трасі, вважаючи за краще зрізати шлях по іншій гілці. В такому глухому і безрадісному місці доводилося виживати сім’ям з дітьми.

Одного разу, втомившись від вічного безгрошів’я, хтось із чоловіків вирішив відправитися на заробітки в місто, до якого потрібно було їхати багато днів. Він залишив дружину і дітей, і поїхав. Слідом за ним потягнулися і інші чоловіки, і незабаром в місті залишилися лише жінки з дітьми. Їх годувальники не могли відвідувати їх, адже дорога забирала багато часу і грошей. Міккі, хлопчина 16 років, теж залишився без батька, оскільки той поїхав на роботу. Юнак проживав з мамою Євою, і молодшим братиком. Всі діти жартували, що їхні тата полетіли на місяць, і не повернулися. Фільм Не повертайся з місяця (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Однак, іронією всі намагалися свою тривогу, адже їхні чоловіки і батьки поїхали в пошуках роботи, і з тих пір їх ніхто не бачив. Дехто навіть подумував, що чоловіча частина населення просто кинула своїх домочадців, і краще не повертатися в убогість.

Режисер: Брюс Тьєррі Чунг
В ролях: Джеймс Франко, Рашида Джонс, Джеффрі Уолберг, Алісса Ель Стейнэкер, Закарі Артур, Хейл Лайтл, Генрі Хоппер, Jeremiah Noe

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress