Андреа-обдарована дівчина, яка в дитинстві дивувала оточуючих своїми вражаючими успіхами в навчанні. На жаль, замість розвитку своїх вроджених талантів вона вважала за краще проводити час в компанії вуличної шпани. Тут головна героїня і познайомилася з наркотиками. Вона сама не помітила, як підсіла «на голку». Проте після чергового неприємного інциденту красуня вирішує назавжди відмовитися від згубної звички. Переборов себе, їй вдається перемогти свою наркотичну залежність. Тепер дівчина планує почати все з чистого аркуша. Вона хоче стати письменницею.

У Андреа є кілька творів, ось тільки вона побоюється, що видавці відмовлять їй у співпраці через низьку художньої цінності книг початківця літераторки. Випадково головна героїня зустрічає Ніка. Чоловік є досить відомим письменником, який прославився завдяки автобіографічному роману, де він вельми реалістично зобразив всі жахи і безглуздість війни.

Красуня відразу розуміє, що молода людина може багато чому її навчити. Між ними зароджуються ніжні почуття, які поступово переростають в роман. Чи вдасться Андреа здійснити всі свої мрії? Фільм Не разом (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Емма Форрест
Актори: Еліс Ів, Джеймі Дорнан, Бен Мендельсон, Дженніфер Грей, Біллі Крістал

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress