Фільм Не скажу (2010) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Драматична любовна історія про непрості взаємини в сучасному світі. Олена та Іван – щаслива закохана пара. Разом вже давно, проживають на одній житлоплощі. Всередині вони абсолютно різні, але до певного моменту цей факт не заважав їх щастя. Герої проводили багато часу окремо, буваючи на різних тусовках і заходах. При цьому чудово ладнали. Якось дівчина роздумувала над романом. І зрозуміла, що любов залишилася в минулому. Бажаючи з гідністю вийти з ситуації, вона згадує про одну його вигадку. Коли їхні почуття зароджувалися, Іван дав їй стару потерту монету і попросив у разі охолодження кинути її в отвір в стіні.

Олена користується цим способом і ледь не глохне від увірвалася в квартиру гучної музики. Провалившись в щілину монетка потрапить в старовинний музичний автомат. Виявляється, Ваня за допомогою друзів встановив його за стіною. А працює він від вкидання двох монет. Жінка починає розуміти, що перша кинута її улюбленим вже давно. Намагаючись розібратися в що відбувається, вона викликає його на відверту розмову.

Улюблений зізнається їй, що зустрів іншу. Дівчина в пориві ревнощів розповідає йому про багатому новому знайомому. Парі залишається тільки розлучитися. Фільм Не скажу (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ігор Копилов
В ролях: Максим Матвєєв, Єлизавета Боярська, Сергій Скоморохов, Олександр Кобзар, Віктор Щур, Геннадій Попенко, Юлія Копилова, Дмитро Сова, Ольга Торопова, Ірина Грищенко


загрузка...