загрузка...


Молода особа працює викладачем у навчальному закладі. Донедавна її життя складалося благополучно, професійна кар’єра просувалася успішно. Вона перебувала в серйозних, романтичних взаєминах з коханим чоловіком, сподіваючись на логічне продовження їх довгострокового роману. Нещодавно жінка несподівано дізналася, що наречений їй зраджує. Вона була обурена і засмучена підлою зрадою, не чекаючи подібного вчинку від людини, з якою планувала пов’язати своє майбутнє. Після важкого розставання їй необхідно змінити обстановку, щоб привести думки в порядок, обміркувати подальше існування, в якому вже не буде колишнього бой-френда.

Дуже своєчасно рідна сестра пропонує тимчасово перебратися до неї, щоб доглянути за будинком і неповнолітньою, але досить дорослою дочкою, яка потребує контролі. Жінка із задоволенням погоджується допомогти родичці і пожити в просторому особняку разом з сімнадцятирічної племінницею. Для неї стає повною несподіванкою присутність в будинку незнайомого, привабливого чоловіка. Виявляється, чарівний мешканець теж тимчасово проживає в даному будинку і займає гостьову кімнату. Незабаром з’ясовується, що новий знайомий проявляє надмірне дружелюбність до юної дочки господині, що дещо насторожує уважну тітку.

Ситуація ускладнюється і стає дещо небезпечною, коли з’ясовується наявність таємничого, неприємного минулого у підозрілого хлопця. Фільм Не той сусід (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Девід ДеКото
В ролях: Джессіка Морріс, Вівіка А. Фокс, Джейсон-Шейн Скотт, Вільям МакНамара, Домінік Суейн, Ерік Робертс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress