Фільм Небачене диво (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головні герої з великим нетерпінням чекали випускного вечора, щоб після нього почати новий хвилюючий етап дорослого життя. Звичайно ж, хлопцям і дівчатам хотілося відтягнутися по повній програмі, залишивши яскраві враження про останньому спільному проведенні часу. Герої запаслися великою кількістю алкоголю, дурманних препаратів і перебували в радісному очікуванні вечірки. Перша красуня школи на ім’я Кейлі була предметом пристрасті місцевих хлопців. За нею доглядали багато, але перевага була віддана юнака на ім’я Денні.

Близький приятель дуже заздрив йому і постійно намагався створити ситуацію, що сприяє розриву закоханої парочки. Нарешті, настав довгоочікуваний день, і випускники вирушили на вечірку. Кейлі вирішила, що в перший раз спробує наркотичні препарати і прийняла кілька капсул. Після цього почало відбуватися щось несподіване — стан дівчини помітно погіршився, а хлопці не поспішали кликати на допомогу, тому що побоювалися, що будуть покарані за вживання наркотиків.

Коли вона посиніла і почала задихатися, то подзвонили на 911, але було вже пізно — Кейлі померла від передозування. Інцидент потряс маленьке містечко і почався пошук винних. Фільм Небачене диво (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Енді Папці
В ролях: Стівен Болдуін, Емі Ліндон, Кевін Сорбо, Коннор Вільямс, Деніел Фіссмер, Brett Houdek, Мітч Джонстон, Вілл Рестрепо, Блайт Бейрд, Престон Бредлі


загрузка...