В одному дуже незвичайному суді працюють два давніх друга одного звуть Веніамін він захисник намагається всіма силами довести невинність людини, що потрапив на цей суд. Цього адвоката не можна підкупити залякати або застосувати інші важелі впливу він абсолютно неупереджений. Також абсолютна непохитний, неупереджений і непохитний у своїх рішеннях його друг прокурор Андрій, який з усією відповідальністю і знанням справи приступає до обвинувачення. Обидва ці чоловіки прокурор і адвокат виконують дуже важливу місію справа в тому що від їх вирішення залежить доля людини після смерті.

Вони судять на небесах, на страшному суді і від їх вироку залежить відправитися душа людини після смерті за свої праведні справи у вічне блаженство і благодать в рай, чи буде приречена на свої гріхи і погані вчинки на вічні муки і відправиться в пекло. Хоча ці чоловіки і дружать, але їх права справа ставить їх по різні боки. Адже Андрій намагається вишукати в людині тільки погане і довести те, що його місце в пеклі. А Веніямин ж навпаки в кожній людині бачить щось хороше і намагається довести що його місце в раю.

Але одного разу вони розглядають справу в якому особиста ненависть і неприязнь бере верх над безупинним Андрієм він розглядає справу нового нареченого своєї овдовілої жінки. Фільм Небесний суд (2012) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Олена Званцова
В ролях: Костянтин Хабенський, Михайло Пореченков, Інгеборга Дапкунайте, Ганна Міхалкова, Євгенія Добровольська, Микита Звєрєв, Марина Дуксова, Дмитро Марьянов, Юрій Єрмаков, Юрій Іцков

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress