загрузка...


Події фільму розповідають зворушливу і емоційну історію життя якоїсь подружньої пари, які незважаючи на щасливе життя стали жертвами власного егоїзму. Молода дівчина по імені Ромі як тільки побачила французького хлопчика Річарда, то відразу ж закохалася в нього. Він теж мав до неї ніжні почуття, тому між молодими незабаром почалися відносини, які через трохи часу пара вирішили пов’язати свої життя узами шлюбу. Зараз Річард і Ромі спільно прожили вже багато років і дуже щасливі і впевнені, що їх життя буде завжди повною радісних і щасливих моментів.

Одного разу головні герої вирішують відправитися відпочивати на територію прекрасної країни Америки. Але через певну кількість часу і, здавалося б, веселе подорож починає скидатися на подорож особистої пам’яті, метою якого є пошук давніх образ. Незабаром між подружжям виникає дуже велика суперечка, що переростає в справжній скандал, після якого Ромі вирішується на відчайдушний крок. Вона вирішує залишити свою колишню розмірений і спокійний життєвий уклад.

Їй вже давно стала нестерпно від нудною і повсякденному житті і вона кинувши свого чоловіка відправляється туди, де ніколи не бувала. Вона впевнена, що попереду її чекає щось чудове і надихаюче. Фільм Небо 2015 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Фабьенн Берто
В ролях: Дайан Крюгер, Норман Рідус, Жиль Леллуш, Ліна Данем, К’оріанка Килчер, Лу Даймонд Філліпс, Джошуа Джексон, Лаурен Лендон, Тревор Петерсон, Arnita Swanson

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress