Фільм Небо мого дитинства (2011) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет кінофільму повідає зворушливу історію одного хлопчиська, життя якого була неймовірно складна. Дитині в ранньому дитинстві довелося побачити на власні очі, що таке війна і наскільки важко її переживати звичайним мирним жителем. Хлопчик бачив, як гинули і страждали люди – не саме краще дитинство у нього склалося. Але війна закінчилася – і начебто весь жах залишився позаду. Однак, насправді, труднощі в житті головного героя тільки почалися. Йому доведеться пройти величезний шлях, щоб стати справді щасливою людиною і отримати те, про що він мріє.

Підліток прекрасно розуміє, що його мрії можуть назавжди залишитися невиконаними. Але прагнення у нього не відняти – він готовий рухатися до своєї мети, як би це ризиковано не було. Головний герой ще не чекає, що попереду його чекає дійсно велике майбутнє. Але цього майбутнього ніколи б у нього не було, якщо б він не пережив настільки велика кількість важких моментів у своєму житті. Фільм Небо мого дитинства (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Хлопчисько не перетворився на сильного і цілеспрямованого чоловіка, якби не його важке дитинство, яке зараз він згадує з посмішкою на обличчі. Зараз він може сказати, що дійсно щасливий.

Режисер: Рустем Абдрашев
В ролях: Байкенже Бельбаев, Мухамадали Махмадов, Нурлан Алимжанов, Нуржуман Ихтымбаев, Бібігуль Тулегенова, Асылхан Толепов


загрузка...