загрузка...


Життя головного героя драматичного кінофільму «Небраска» не вдалося, сім’я давно розпалася, з сином склалися напружені відносини, та й нормально працевлаштуватися чоловікові ніяк не виходило. Від накопичення негативу в долі, він почав вживати алкоголь, що незабаром увійшло в звичку, і для всіх оточуючих, в тому числі і для колишньої своєї родини, герой стрічки стає звичайним п’яницею, що ніяк не могло поліпшити його статус. Але колись неприємності повинні скінчитися, і в житті настає світла пора, ось і цій людині посміхається, нарешті, удача.

Купивши лотерейний квиток, в якому виявилася виграшна комбінація, він повністю змінює своє життя. В один момент ставши мільйонером, герой представленого кінофільму, сам не дуже вірить у свою удачу, але виграш необхідно забрати, і для цього потрібно відправитися в Небраску. Втомившись від усіляких життєвих проблем, чоловік ще вирішується на поїздку, в яку не зовсім бажає вирушати. Фільм Небраска (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він просить свого сина підтримати його в далекій дорозі, і той погоджується на пропозицію батька, хоч думає, що це чергова вигадка батьків. В дорозі у родичів буде достатньо часу, щоб переосмислити все своє життя, і знайти спільну мову між собою.

Режисер: Олександр Пейн
В ролях: Брюс Дерн, Уїлл Форте, Джун Скуиб, Боб Оденкерк, Стейсі Кіч, Мері Луїза Вілсон, Ренс Ховард, Тім Дрісколл, Девін Ретрей, Анджела Мак’юен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress