Фільм Недосломленна (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У житті молодої Ліндсі Лу настала чорна смуга. Героїня залишилася безробітною, і достроково припинилася її навчання в коледжі. Але головна проблема йшла попереду. Її батько пропав у геологічній гірській експедиції і вважається мертвим. Хоча труп не знайдено. Разом з ріднею вона опиняється на татових поминках, повернувшись в будинок, де провела дитинство. Трагедія не згуртувала присутніх на траурному заході, а лише оголила назрілі сімейні та інші міжособистісні конфлікти. «Недосломленна» негативними обставинами дочка альпініста знаходить сили розібратися в цих чварах.

Дівчину не влаштовує цинічне ставлення матері до трагедії. Вдова, Керолайн Лу, не виявляє бажання спробувати знайти докази смерті чоловіка і після поминок готова забути покійного. Жінка навіть має намір замінити свого колишнього новим молодим коханцем Джеррі Карлайлом. Скорботна дочка, усвідомивши, що мати, інші родичі змирилися з трагедією, вирішує організувати експедицію для знаходження слідів батька. Фільм Недосломленна (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вона вперто говорить оточуючим: Поки не побачу останки, не припиню шукати. Відсутність навичок альпінізму дівчину не зупиняє. Доля підкине відданої дочки неждані шанси попутно налагодити особисте життя.

Режисер: Бретт Эйхенбергер
Актори: Джилліан Клер, Тайлер Крістофер, Стейсі Едвардс, Престон Бейлі, Адам Чемберс


загрузка...