загрузка...


У тваринному світі теж іноді трапляються неймовірні події гідні особливої людської уваги. Часом серед домашніх улюбленців, міцно увійшли в людське життя, з’являються унікальні екземпляри, наділені індивідуальними характеристиками, не властивими іншим родичам. Енцо – незвичайний пес, різко виділяється з числа середньостатистичних побратимів. Він проявляє ознаки наявності високого інтелекту і феноменальним чуттям, що визначив подальше життя. Сенсом існування дивно тямущого і відданого своєму господареві пса стають справжні гонки. Власником дивовижною собаки є початківець гонщик, який намагається невпинно вдосконалювати свою майстерність, щоб досягти великих успіхів у ризикованому спорті.

Вирушаючи на будь-які виїзди, Денні завжди бере в супровід обожнюваного Енцо. Нерозлучні товариші разом кидаються в запаморочливий вир ризикованих ситуацій. Вони люблять велику швидкість, вереск коліс і небезпеку. Фільм Неймовірний світ очима Енцо (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Відважний пес звик сидіти в пасажирському кріслі, передчуваючи кожен поворот і непередбачений віраж швидкісної дороги. Він беззастережно довіряє досвіду господаря, який прагне здобути перемогу.

Режисер: Саймон Кертіс
В ролях: Кевін Костнер, Аманда Сайфред, Майло Вентімілья, Гері Коул, Кеті Бейкер, Мартін Донован, Райан Кіра Армстронг, Ал Сапієнца, Карен Холнесс, Андрес Джозеф

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress