Фільм Нелегке щастя (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сидячи біля вікна, Ліда спостерігає, як її маму б’є співмешканець. Скандал закінчується трагічно: жінка викидається з вікна, а чоловіка відправляють у колонію. Незабаром дівчинку відводять в інтернат, в якому працює Ганна Сергіївна. Остання навчає дітей музиці. Ліді дуже складно адаптуватися до життя в притулку. Одного разу вночі, коли їй у черговий раз не спиться, дівчина спускається в хол. Увійшовши в приміщення, Ліда бачить, як Анна грає на піаніно. Всю ніч вихованка і викладачка спілкуються. З цього моменту між ними виникає дружба.

Вчитель шкода юну особу, вона навіть відводить її до себе додому. Жінка демонструє Ліді світ, в якому відсутня жорстокість. У дитбудинку дівчинці не вдається знайти спільну мову з однолітками і багато часу вона проводить у Ганни Сергіївни. Через роки невпевнена в собі персона дорослішає. Фільм Нелегке щастя (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Хоча Ліда і стає привабливою жінкою, в інтернаті вона як і раніше чужа, а в будинку педагога – гостя. Все змінюється, коли син Ганни закохується в интернатовскую простушку.

Режисер: Михайло Жерневский
В ролях: Оксана Лісова, Дарина Парменкова, Олександра Єрмакова, Олексій Коряков, Сергій Мухін, Євгенія Кульбачна, Людмила Кучеренко, Андрій Карако, Галина Кухальская, Аліса Мосіна


загрузка...