Головна героїня Неллі володіє неймовірним талантом письменниці. Молода дівчина написала власну книгу про повію і оголосила всім, що цей сюжет був заснований на її реальному житті. Неллі буде письменницею, коханкою, повією і просто дівчиною за викликом. Головна героїня все в самих докладних і детальних фактах і картинах буде розповідати про свій незвичайне життя. Ви дізнаєтеся, чому їй доводилося пащу так низько і заради чого потрібні були такі жертви.

Дівчина піддасться знайомству з наркоманом, і разом з ним вона зануриться в любовні ласки. Але як же буде далі розвиватися доленосна лінія Неллі? Ця книга стала настільки популярною, що головну героїню просто звеличували читачі, вони просили ще один роман, заснований на реальності. Дівчина змушена буде вдаватися до самим відвертим частинкам власного життя, щоб заінтригувати увагу своєї публіки. Неллі пережила чимало проблем і серйозних невдач у своєму житті, не підозрюючи про те, що одного разу вона прокинеться знаменитістю.

Захоплююча драма розповість цікаву життєву історію дівчини, яка готова була піти на найнижчі вчинки, тільки б кардинально поліпшити своє життя. Фільм Неллі (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Енн Емон
В ролях: Джейсон Кавалье, Milya Corbeil-Gauvreau, Катрін Брунет, Марк Юнес Беланда, Франсіс Дюшарм, Mylène Mackay, Марі-Клод Герін, Френсіс Леплей, Мішель Гуен, Сільві Драпо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress