Мирне життя США порушена вельми неприємною інформацією. Благо паніки немає, так як всі ці відомості надійшли в управління ЦРУ. Справа це стосується майбутньої терористичної атаки і вся особливість її в тому, що винуватцем є американець. У минулому, він служив військовим і був цілком успішним у своїй справі. За плечима Юсуфа перебувати не мало нагород за службу, але в один момент він просто розчарувався у власній країні. З тих пір багато чого змінилося, він прийняв іслам і пропав з радарів власної батьківщини.

Повернувшись, він вирішив голосно про себе нагадати і з цього, послав у ЦРУ запис, де оголосив про трьох закладені бомби в одному великому місті. Зловити його праці не склало, а ось дізнатися якусь інформацію агенти не змогли. У них фактично не було і жодної зачіпки з цього справу. Доведені до відчаю, вони вирішили вдатися не до законних методів. Саме з цією метою ЦРУ викликало нікого Эйча — людини, що не соромиться будь-яких моральних обмежень у питаннях допитів. Він той, про кого не думаю в силу його умінь, але прекрасно розуміють, що іноді подібний людина потрібна.

Місту не потрібен герой, адже в даний момент він потребує лиходія і його вміння. Ейч майстер своєї справи і здатний витягнути слова навіть з німого, так що для Юсуфа почнеться непроста пора. Фільм Немислиме 2009 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Грегор Джордан
В ролях: Семюел Л. Джексон, Керрі-Енн Мосс, Майкл Шин, Стівен Рут, Лора Койович, Мартін Донован, Джил Беллоуз, Вінсент Лареска, Брендон Рут, Джошуа Харто

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress